укррус

Телефони у Борисполі

  • (066) 759-99-12

Baby Service - найкращий прокат дитячих товарів по Україні

1) Політика компанії: Весь товар - чистіше нового, в ідеальному стані. У нас немає несправних, бракованих речей. Іграшки, автокрісла і заколисуючі центри не пошарпані і не рвані. Тканини яскраві, а не запрані. До всіх іграшок додаються батарейки.

2) Ми працюємо офіційно: підписуємо договір і акти прийому-передачі товару.

3) У нас є офіси-склади куди ви можете прийти - подивитися товар, укласти договір, звідки можна забирати і куди повертати товар. Ми не "шарашкіна контора", яка працює на дому, без документів. Крім Києва, наші офіси присутні у Львові, Дніпропетровську, Харкові, Броварах, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Полтаві, Вінниці, Миколаєві, Запоріжжі, Одесі, Сумах, Рівному, Луцьку, Кишиневі (Республіка Молдова).

4) Наша служба прокату може доставляти дитячі товари, при необхідності, прямо в ваш будинок або офіс. Якщо у Вас не виходить самостійно повернути товар в обумовлений термін - можливий наш виїзд за попередньою домовленістю. Підлаштовуємось індивідуально під кожного клієнта.

5) Якщо ви не знаєте, що саме потрібно вам і вашому малюкові - ми охоче проконсультуємо і допоможемо вибрати щось відповідно до віку, фізичними можливостями та перевагами дитини. Адже ми самі батьки і розуміємо потреби більшості дітей. Постійно стежимо за новинками в сфері дитячих іграшок, речей і аксесуарів.

6) Постійно розширюємо і оновлюємо асортимент прокату. Всім відомо, що навіть якісні іграшки і речі можуть зноситися. Можливо їх функціональні властивості не зміняться, але зовнішній вигляд може стати не привабливим. Хоча, поки, таких товарів у нас немає... Якщо ж такий товар з'являється, то ми його одразу знімаємо з прокату і закуповуємо новий.

7) Безпека - це головна запорука нашої діяльності. По-перше, товари, які є в нашому прокаті сертифіковані згідно з європейськими стандартами і визначені як безпечні для дитини. По-друге, перед тим як потрапити до вас в руки перед прокатом все очищається і дезінфікується. М'які деталі і тканини - проходять чищення і прання з використанням дитячих миючих засобів та очищення паром.

8) Ми перша в Україні "цивілізована" служба прокату в Києві і інших містах, яка працює для Вас з 2005 року. Ми самі батьки і як ніхто інший, розуміємо ваші потреби. Наші послуги приносять щастя і радість вашим діткам, а Вам допомагають у догляді за дитиною в перші роки її життя.